قفل دیجیتالی کد و کارت

چرا قفل دیجیتالی؟

مطمئنا برای همه ی ما پیش آمده که کلید را پشت درب یا درون منزل جا گذاشته و حتی در روزهای تعطیل به دنبال کلید ساز ساعت ها گشته و هزینه ی بی احتیاطی و فراموشی خود را پرداخت نموده ایم.
گاهی مدرن شدن وسایل قدیمی ناخوشایند و پردردسر است. قبض برق گرانقیمت، هنگ کردن دستگاه های الکترونیکی، اتصال برق و یا هزینه ی تعمیر و نگه داری ما را بر آن داشته که به سال های قدیم برگشته و زندگی دیجیتال را فراموش کنیم. اما دردسر های کلید و داستان های تکراری آن مسلما از این قاعده مستثنی است.

امروزه با واردات از کشورهای چین و کره و اروپا ، برندهای مختلف در میان تمام وسائل الکترونیکی یافت میشود و در قفل های دیجیتالی نیز چنین شده است، با این تفاوت که در این قفل ها سر آمد تولید به دست کشورهای کره ای و بعد چین می باشد که بر خلاف تصور عام برخی برندهای چینی کیفیت قابل رقابتی از خود به نمایش گذاشته اند. مسلما برند های اروپائی نیاز به تعریف ندارد اما قیمت های بسیار گزاف آنها واردات این محصولات را دچار تنزل کرده و خواستگاه های آن را کم. در این میدان، رقابت کره و چین فقط بر اساس قیمت آن هاست و در کیفیت همچنان در دو خط موازی، در حال سبقت گیری از هم میباشند. قفل های دیجیتالی جایگزین کلید های قدیمی با کارائی های به روز از جمله آلارم باز بودن درب و همچنین سنسور آتش می باشد.

اگر کد خود را فراموش و کارت را نیز گم کنید یک کلید مکانیکی در مواقع اضطراری شما را از خدمات دهنده ی سیستم تان بی نیاز میکند. اگر برای مدتی خواستید کد یا کارت خود را در اختیار اقوام قرار دهید تا به منزل شما سرکشی کنند، میتوانید بعد از اتمام کارتان کد و کارت جدید وارد کنید ونیازی به تعویض مغزی کلید و روش های قدیمی نیست. شکل ظاهری و دیزاین ورودی منزل شما به راحتی میتواند از همه متمایز باشد. کافیست با خواندن این متن و اندکی تامل و تحقیق ، اقدام نمائید.
در چند خط با هم به دنیای دیجیتال و بدون کلید رفتیم و دیدید که مزایای آن میتواند راضی کننده باشد. انتخاب با شماست.

 

 • جزئیات
  قفل دیجیتالی کارتی ICOPS-Touch

  قفل دیجیتالی کارتی ICOPS-Touch

 • جزئیات
  قفل دیجیتالی کارتی ICOPS-Castel

  قفل دیجیتالی کارتی ICOPS-Castel

 • جزئیات
  قفل دیجیتالی كارتیICOPS-Strong

  قفل دیجیتالی كارتیICOPS-Strong

Back To Top