سیستم جامع امنیتی

سیستم جامع امنیتی

سیستم کنترل تردد مستقل کارت، کد و ریموت


پک امنیتی شامل کنترلر M200N ، کارت خوان ( طبق نیاز مشتری با استاندارد Wiegand ) ، قفل الکتریکی ( یکی از انواع قفل های الکتریکی و یا مغناطیسی با توجه به نوع درب و کاربری  آن) ، کارت یا تگ هوشمند ( با توجه به فرکانس کارت خوان) ، سنسور مغناطیسی جهت هوشمند نمودن درب ، آلارم و سیستم تلفن کننده (در صورت نیاز مشتری) ، کلید فشاری با توجه به نیاز مجموعه و ماژول رسیور - ریموت که نوع و فرکانس آن با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر می باشد.


کنترلر M200N یک سیستم جامع کنترل تردد میباشد که میتوان با توجه به توانائی های این سیستم در منازل ، مغازه ها، جک درب پارگینک ، ادارات و به طور کلی کنترل هر ورودی مستقل، مورد استفاده قرار گیرد .

سیستم های موجود در بازار و عدم امنیتی بودن آنها (غیر فعال شدن قفل الکتریکی، با باز شدن دستگاه از محل نصب) ما را بر آن داشت تا یک سیستم جامع امنیتی، با حداقل هزینه، پشتیبانی و گارانتی کامل طراحی و تولید نمائیم.

 

کاربری منازل :

مطمئناً برای همه ما پیش آمده که کلید را پشت درب یا درون منزل جا گذاشته و حتی در روزهای تعطیل به دنبال کلید ساز ساعت ها گشته و هزینه بی احتیاطی و فراموشی خود را پرداخت نموده ایم.

با استفاده از سیستم کنترل تردد M200N و انتخاب نوع تردد (کارت – کد – ریموت) و قفل مناسب (با توجه به نوع درب و کاربری آن) شما میتوانید آرامش و امنیت را به خانواده خود هدیه دهید .

از سیستم کنترل تردد M200N میتوانید به عنوان یک دزدگیر تک زون نیز استفاده نموده تا در صورت عدم حضور شما از خانه محافظت نماید . با توجه به قابلیت های سیستم و دارا بودن ورودی سنسور مغناطیسی و خروجی آلارم که میتواند به آلارم خارجی و یا تلفن کننده متصل شود ورودی خانه شما را هوشمند نموده تا در صورت ورود غیر مجاز، شما را مطلع نماید.

قابلیت ثبت کد یکبار مصرف شما را در سفر یاری مینماید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به افراد برای یکبار مجوز ورود به منزل را صادر نمائید./

قابلیت کد معکوس ، چنانچه فرد یا افرادی شما را مجبور به استفاده از کد جهت ورود به خانه نمایند با زدن کد ورود خود به صورت معکوس الارم سیستم فعال و درصورت استفاده از دستگاه تلفن کننده این رخداد به شماره های ثبت شده در سیستم اطلاع داده میشود.

قابلیت ترکیب استفاده از کارت- کد خوان با کیبورد ماتریسی ، این ویژگی شما قادر میسازد تا کلیه تنظیمات سیستم را از داخل خانه انجام دهید .

قابلیت افزایش ماژول ریموت به سیستم M200N ، شما را قادر میسازد با ریموت پارکینگ خود، سیستم را فعال و تردد نمائید .

 

کاربری مغازه ها :

با توجه به این که سیستم دارای دو مدکاری لحظه ای و ON-OFF میباشد میتوانید از این سیستم در مغازه ها استفاده نمائید . بدین صورت هر بار سیستم  از طریق کارت – کد و یا ریموت فعال شود در حالت  باز ، بسته میشود و بالعکس . بنابراین در طول روز که مشتریان تردد مینماید میتوانید سیستم را آزاد و درصورت نیاز فعال نمائید.

 

کاربری درب پارکینگ :

همانطور که میدانید در صورت مفقود شدن ریموت پارکینگ باید کل حافظه دستگاه پاک گردد تصور کنید جمع آوری کل ریموت ها از افراد ساختمان و ثبت مجدد آن چه کار دشواری میتواند باشد ، پاک نکردن ریموت نیز امینت مجموعه را به خطر می اندازد لذا با استفاده از کنترلر M200N و افزودن ماژول ریموت میتوانید برای هر ریموت (حتی برای هر کلید ریموت به عنوان مثال ریموت های 4 کلید) یک ID از شماره 1 تا 1300  در نظر بگیرد تا در صورت مفقود شدن ریموت به راحتی قابل حذف باشد.

 

مشخصات فنی:

 - دارای 1300 حافظه کاربر ( کارت - کارت و کد - ریموت - ریموت و کد )

 - قابلیت ترکیب کارت و ریموت با کد 1 تا 3 رقمی بصورت AND

 - دارای پاور د اخلی 300 میلی آمپر (تقویت شده جهت قفل الکتریکی)

 - خروجی رله جهت انواع قفل های برقی ، مغناطیسی و درب های اتوماتیک

 - خروجی آلارم رله جهت آلارم خارجی و تلفن کننده دزد گیر NO

 - دارای ورودی سنسور مغناطیسی ، کلید فشاری و کیبورد ماتریسی

 - امکان تعریف کد عبور 6 رقمی دائمی و یکبار مصرف (جهت کاربری خاص)

 - دارای ورود ی سنسور جهت هوشمند نمودن درب ( دزد گیر تک زون )

 - امکان استفاده همزمان از دو کیبورد ماتریسی و کارتخوان به همراه کیپد

 - پشتیبانی از کلیه ریموت های لرنینگ با فرکانس 433Mhz , 315Mhz 

 - پشتیبانی از کلیه کارتخوان های ویگند 26 با فرکانس 125Khz- 13.56Mhz 

 - کاملاً امنیتی، درصورت باز نمودن دستگاه از محل نصب امکان نفوذ وجود ندارد

 - دارای سیستم کد معکوس جهت بالا بردن ضریب امنیتی سیستم در مواقع اضطراری                                                                   

 - امکان استفاده همزمان از یک کارتخوان به همراه کیپد و یک کارتخوان Weigand26

 - قابلیت کارکرد در دو مد تایمینگ و ON-OFF حافظه دار (جهت مغازه ها و اماکن خاص)

 - قابلیت تنظیم زمان رله فرمان در مد تایمینگ از 0.1 تا 30 ثانیه با استفاد ه از کیپد

 - قابلیت استفاده از ریموت کنترل به صورت ID  (در صورت نیاز به حذف یک ریموت)

 - دارای سه حالت کاری نرمال، امن ، آزاد و By Pass جهت استفاده برای انواع کاربری ها

 - این محصول انحصاراً  طراحی و تولید شرکت آرمان دارای یکسال گارانتی تعویض  و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد

 

Back To Top